Terapie srdcom

MOŽNO AJ TY PATRÍŠ MEDZI ĽUDÍ

(tak isto ako ja kedysi)

ktorí nevedia, ako pracovať so svojimi podvedomými vzorcami, aby dosiahli hojnosť a úspech (a ty si sa mohol tešiť zo života plného hojnosti)

ktorí odkladajú prácu na sebe, pretože to považujú za namáhavé a ťažké (a dávajú prednosť iným nepodstatným veciam)

ktorí trávia dlhé hodiny (možno aj dni) hľadaním správnych techník na dosiahnutie hojnosti a najradšej by to delegovali na niekoho iného, kto to vie urobiť lepšie

ktorí sa snažia rôzne metódy na pritiahnutie hojnosti, ale výsledky nezodpovedajú ich predstavám (a vedia, že môžu byť oveľa väčšie)

PRESNE TÝMTO ISTÝM SOM SI PREŠLA JA KEDYSI…

...TÍ ČO MA POZNÁTE VIETE AKO DNES ŽIJEM V ĽAHKOSTI A HOJNOSTI ♥.

Najprv som sama pochopila, že sa potrebujem naučiť ako pracovať so svojimi podvedomými vzorcami a presvedčeniami. Potom som venovala čas tomu, aby som sa to naučila dobre.

Pretože je to zručnosť, bez ktorej človek nikdy poriadne neprerazí a nikdy nedosiahne úspech a hojnosť, po ktorých tak túži.

Pri práci s mojimi klientami som si uvedomila, že trávime až príliš veľa času premýšľaním nad tým ako a čo ešte viac urobiť, aby sme žili ten vysnívaný život v ľahkosti a hojnosti. Príliš veľa myšlienok počas dňa venujeme negatívnym myšlienkam, ktoré pramenia z našich podvedomých presvedčení.

Tak som si povedala, že to musím vymyslieť niečo čo vám pomôže zjednodušiť prácu so samým sebou a nájsť efektívny spôsob ako pracovať so svojími podvedomými vzorcami. Teraz sa chcem s vami podeliť o techniky, ktoré mi pomohli dosiahnuť výsledky.

Verte mi, keď sa ich naučíte ovládať, váš život sa zmení. Ale až vtedy, keď to budete vy samy chcieť a budete na to pripravení. Nepríde čarovná palička, bude to chcieť aj vašu snahu a prácu na sebe…

CHCEŠ SA NAUČIŤ OVLÁDAŤ SILU SVOJICH PREDSVEDČENÍ VO SVOJ PROSPECH?

PREDSTAVUJEM TI ONLINE KURZ

Len si predstav aké by to bolo:

Aj ty sa môžeš naučiť

PRACOVAŤ SO SVOJIMI PODVEDOMÝMI VZORCAMI A DOSIAHNUŤ HOJNOSŤ NAOZAJ V KRÁTKOM ČASE...

… stačí, keď sa zúčastníš môjho online kurzu „Božská hojnosť“, v ktorom ťa naučím všetko podstatné, ako dokážeš jednak:

1. pracovať so tvojimi presvedčeniami a podvedomými vzorcami ako skúsený odborník

2. a zároveň dosiahnuť hojnosť a úspech rýchlejšie ako kedykoľvek predtým

AKO, KEDY A KDE BUDE PREBIEHAŤ KURZ?

Online kurz „Božská hojnosť“ je ti k dispozícií hneď po uhradení tvojej objednávky. Vtedy ti prídu prístupové údaje do členskej sekcie. Prístup ku všetkým videám a materiálom máš k dispozícií na 6 mesiacov, takže môžeš študovať kedykoľvek budeš mať čas a chuť sa venovať sebe a tvojej hojnosti.

Čo sa v kurze naučíš:

terapie, senec, pezinok, bratislava, regresná terapia, theta healing, kranisosakrálna terapia, extraokulárne videnie detí, silvia šikulová, terapie srdcom, srdce, meditácia, dýchanie, dýchacie cvičenia

Kto ťa bude kurzom sprevádzať?

Ahoj, 

ak sa ešte nepoznáme volám sa Silvia. Odmalička viem, že je viac ako to, že sa narodíme, žijeme si svoj život a potom zomrieme. Je tam zmysel. Vyšší zmysel ako rodina, výchova detí, vzťah alebo práca. Sama mám štyri deti, rodinu a všetko, čo k tomu patrí. Vyšší zmysel myslím to, prečo sa nám dejú v živote určité veci. Prečo práve niekto tú rodinu má, niekto nie, prečo je niekto zdravý a iný nie, niekto je bohatý a iný nie…a mohla by som pokračovať v rôznych témach života každého z nás. Vyšší zmysel ako niečo, čo riadi s nami náš život, naše bytie, pretože v prvom rade si ho riadime my sami.

Ak sa poznáme už určite vieš, v akej hojnosti a  ľahkosti žijem a čo ťa dokážem naučiť 🙂 .

A teraz dôležitá otázka pre teba:

STÁLO BY TI TO ZA TO,
KEBY INVESTUJEŠ 160 EUR DO KĽÚČA K TVOJEJ NEOBMEDZENEJ HOJNOSTI?

Áno, čítaš správne.

Tento kurz môžeš získať LEN DO NEDELE 14.7.2024 – za 160 EUR, teda so  zľavou 46 %.

Pritom jeho hodnota je nevyčísliteľná a bežná predajná cena 297 eur. Pre teba je dnes len za 160 EUR. Čo predstavuje úsporu až 137 eur.

Odpovede na najčastejšie otázky

Ako kurz prebieha?

Kurz prebieha v členskej sekcií, ku ktorej dostaneš prístup po uhradení poplatku. Prístup k videám, materiálom a tiež prístup k bonusom budeš mať na 6 mesiacov od zakúpenia si kurzu. 

Môžem získať prístup ku kurzu (materiálom) na dlhší čas?

V prípade, že chceš mať dlhší prístup, po skončení tvojho členstva v kurze nám napíš na info@terapiesrdcom.sk a mi ti povieme ako ďalej postupovať.

Ako prebieha konzultácia?

Konzultáciu je dobré si dohodnúť dostatočne vopred, avšak najskôr po absolvovaní potrebných modulov z kurzu, aby mala naša konzultácia potrebný efekt. V kurze ťa včas upozorníme na to, kedy je dobré si dohodnúť termín osobnej konzultácie.

Do kedy mám nárok na darček?

Prístup k bonusovému kurzu „Tvorba kryštálovej mriežky so zámerom“ ti bude dostupný počas celej doby trvania kurzu, čiže na 6 mesiacov od zakúpenia.