Terapie srdcom

terapie, senec, pezinok, bratislava, regresná terapia, theta healing, kranisosakrálna terapia, extraokulárne videnie detí, silvia šikulová, terapie srdcom, srdce, meditácia, dýchanie, dýchacie cvičenia, meditácia zdarma, meditácia, meditácia na každý deň, transformačný pobyt, bosna

Každá bunka, orgán, sval a kosť sa neustále pohybujú v určitom rytme. Bunky v našom tele si pamätajú čo sme prežili a čo práve prežívame. Toto všetko má vplyv na celkovú rovnováhu nášho fyzického tela a psychiku. Pokiaľ je rytmus alebo plynutie, plynulé, silné a pravidelné, je v tele udržiavané zdravie a harmónia.

Kraniosakrálna terapia je technika slúžiaca k nenásilnému rozpúšťaniu fyzických blokov a odstráneniu uzamknutých emócií prostredníctvom navodenia stavu hlbokej relaxácie a uvoľnenia, ktorá vedie k spusteniu reťazca samoliečebných ozdravných procesov a mechanizmov. Je to celostná jemná a neinvazívna manuálna terapia, ktorá súvisí s kraniosakrálnym rytmom. Tento rytmus je vyvolaný prúdením mozgovomiešneho moku vnútri membrán, ktoré tvoria ochranný obal mozgu a miechy.

Počas kraniosakrálnej terapie rukami vnímame a vyrovnávame napätie fascie a jemné tlaky tekutín, posilňujeme orgány a obnovujeme základné rytmy.

Cieľom je odbúrať napätie v kraniosakrálnom systéme a uvoľniť fasciu, keďže toto sú podmienky pre regeneráciu tela a reštart všetkých systémov v tele. (dýchacieho, kostrového, svalového, lymfatického, obehového, nervového, tráviaceho, endokrinného, imunitného, reprodukčného a močového ústrojenstva)

Táto technika kladie dôraz na podporu samotného základu zdravia – na DYCH života – a učí ako s ním a s vrodenou múdrosťou tela spolupracovať.

Chronické choroby, úrazy a dlhodobé stresy, emocionálne traumy a celková vyčerpanosť spôsobujú v organizme vznik napätia a tieto stavy človek vníma ako bolesť, stuhnutie, silnú únavu, alebo určitú dysfunkciu a rytmus v našom tele prestáva plynúť optimálne. Kraniosakrálna terapia behom ošetrenia rozpúšťa vzorce napätia a obnovuje plynutie tekutín a energií v ľudskom tele.

terapie, senec, pezinok, bratislava, regresná terapia, theta healing, kranisosakrálna terapia, extraokulárne videnie detí, silvia šikulová, terapie srdcom, srdce, meditácia, dýchanie, dýchacie cvičenia, meditácia zdarma, meditácia, meditácia na každý deň
terapie, senec, pezinok, bratislava, regresná terapia, theta healing, kranisosakrálna terapia, extraokulárne videnie detí, silvia šikulová, terapie srdcom, srdce, meditácia, dýchanie, dýchacie cvičenia

Chcete dostávať pravidelné informácie zo sveta meditácií a terapií?

terapie, senec, pezinok, bratislava, regresná terapia, theta healing, kranisosakrálna terapia, extraokulárne videnie detí, silvia šikulová, terapie srdcom, srdce, meditácia, dýchanie, dýchacie cvičenia

Prihláste sa na odber newslettera

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Mgr. Silvia Šikulová Terapie srdcom, IČO: 54708991 ) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným na odoslanie meditácie zdarma a ďalších e-mailov odo mňa, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém z oblasti terapií a meditácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.