Terapie srdcom

workshop tvorba zámeru s kryštálmi, workshop tvorby kryštálovej mriežky so zámerom

Odkryte silu kryštálov a naučte sa, ako prostredníctvom nich môžete transformovať svoj život. Na workshope „Tvorba kryštálovej mriežky so zámerom“ vás prevediem procesom vytvárania osobnej kryštálovej mriežky, ktorá vám pomôže naplniť vaše túžby a zámer.

Na tomto workshope si nielenže osvojíte, ako sa dajú kryštály využiť pre váš osobný rast a dobre nastavené zámery, ale tiež si odnesiete domov vlastnoručne vytvorenú kryštálovú mriežku. A čo viac? Ukážem vám, ako ju aktivovať a nechať pôsobiť doma celých 40 dní na podporu vášho zámeru.

Túto mriežku mám ja práve vytvorenú v práci a jej zámer sa mi začal plniť už po týždni ako som ju aktivovala.

Chceš aj ty vedieť takto v ľahkosti napĺňať svoje zámery?

terapie, senec, pezinok, bratislava, regresná terapia, theta healing, kranisosakrálna terapia, extraokulárne videnie detí, silvia šikulová, terapie srdcom, srdce, meditácia, dýchanie, dýchacie cvičenia

Pre koho je workshop určený?

Tento workshop je ideálny pre každého, kto má záujem o osobný rast, spiritualitu a alternatívne metódy seba-realizácie. Či už ste začiatočník v práci s kryštálmi alebo už máte skúsenosti, náš workshop ponúka hodnotné vedenie a spoločenstvo pre všetkých účastníkov. Je to tiež vynikajúca príležitosť pre terapeutov, koučov alebo lektorov osobného rozvoja, ktorí by chceli rozšíriť svoje metódy o prácu s kryštálmi a energetické techniky.

Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo už máte so kryštálmi skúsenosti, tento workshop je otvorený pre každého, kto chce prehĺbiť svoje pochopenie a praktické využitie kryštálov.

terapie, senec, pezinok, bratislava, regresná terapia, theta healing, kranisosakrálna terapia, extraokulárne videnie detí, silvia šikulová, terapie srdcom, srdce, meditácia, dýchanie, dýchacie cvičenia

Od workshopu môžete očakávať:

Na tomto interaktívnom workshope sa nielenže naučíte, ako si vytvoriť vlastnú kryštálovú mriežku, ale tiež získate hlbšie pochopenie o energetických vlastnostiach rôznych kryštálov a ich využití pri nastavovaní zámerov. Pozdieľam s vami techniky a postupy, ktoré vám pomôžu efektívne aktivovať vašu mriežku, aby podporovala váš osobný zámer na dlhšie obdobie. Naučím vás ako si správne zadať zámer, lebo vesmír“ počúva “ každé jedno slovko 😅. Preto je dôležité ako si zámer vo vete vyskladáme. Predstavte si toto stretnutie ako čas na nabíjanie, inšpiráciu a získanie nových nástrojov pre vašu osobnú a duchovnú prácu.

Miesta na workshope sú obmedzené, aby som zabezpečila osobný prístup a dostatočný priestor pre každého účastníka. Nezabudnite si preto zakúpiť svoju vstupenku včas!

Cena vstupenky: 40 €

Vidíme sa 28. mája 2024 (utorok)

o 17:00 hod.

Senec

Pripojte sa k nám na toto magické popoludnie plné kryštálov a zámerov. 

Tešíme sa na vás a na spoločné tvorenie krásy a harmónie!